Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történhetett a headsetemmel?

Mi történhetett a headsetemmel?

Figyelt kérdés

Üdv!

A mai nap során azt tapasztaltam, hogy valószínűleg sz@rrá ment a headsetem. Az egész annyi volt, hogy épp beszélgettem, majd kimentem szépen egy kis kaját melegíteni magamnak, letettem az asztalra addig és mire visszaértem már alig volt hang. Ha 100%-ra feltoltam akkor lehetett hallani valamit, volt mikor akkor se. Egszer viszajött, egyszer elment, volt hogy sercegett és elment a hang, aztán megint vissza. Nemrég olyan hangot adott ki, mint mikor egy pohárba öntök valamit, elment a hang majd kezdte elölről. Kábelhibára gyanakodtam, de akkor is csinálja ha nem mozdulok vele, tehát teljesen mozdulatlan állapotban elmegy és jön vissza a hang. Alapjáraton is mintha az ég dörgéseit hallgatnám csak halkan, folyamatosan zúg. Gondolom én, hogy tönkrement, de ha nem vagy ha igen akkor is, mi történhetett vele azalatt az 5 perc alatt míg nem voltam a szobában? Nem volt itthon senki, szóval kizárt, hogy bárki is megpiszkálta volna. Előre is köszönöm annak aki segít.


2013. szept. 28. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A hangkártyával nincs baj?
2013. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs, most tökéletesen működik egy fülhallgató és egy mikrofon, ám a headset egy másik gépben is ki lett próbála és tönkrement ezt kellett tapasztaljam. De mitől?
2013. szept. 29. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megtörött a kábel, elfüstölt a tekercs, vagy akármi. Ui: A hangkártya integrált is lehet.
2013. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel mire céloztál? Igen egy hangkártya integrált is lehet, nálam speciel az is. Minkét gépben. Ettől függetlenül, mivel itt most egy telefonhoz kepott fülhallgató és egy ősrégi mikrofon remekül teljesít, elmondhatjuk, hogy a hangkártyának semmi baja és a probléma nem köthető a géphez. Erre még az is rájön, hogy egy másik gépben is kipróbáltam a headsetet és ott is rossz volt, vagyis egyértelműen az a rossz. A kérdés inkább az, hogy mi történhetett? Mi tud tönkremenni benne ilyenkor? Mondom: egyszerűen letettem az asztalra, egy perc múlva visszajöttem és rossz volt. Itthon nem volt senki, aki megpiszkálhatta volna ez idő alatt.
2013. okt. 2. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm. Szerintem ez érintkezési probléma. Lehet hogy pont akkor szakadt el az utolsó szál a vezetékben, amikor letetted.
2013. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!