Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pár napja kötötték be a Thome...

Balkans kérdése:

Pár napja kötötték be a Thome netet. Egy Speedport w724v modem/router-t kaptam hozzá. Sikerült már valakinek ugyan ilyen cuccoson Portot nyitni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 11:21
 1/5 anonim válasza:
Internet - Port activation - TCP port forwarding or diversion. Eszköz kiválasztása és az első illetve a harmadik mezőbe a kérdéses portot beírva igen, SIKERÜLT!
2013. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erre én is szeretnék választ kapni szerintem nagy gagyi ez a speed port legalább ki lehetne kapcsolni a router funkciót hogy normális router legyen bekötve. Elvégeztem ezt a beállítást amit fent irnak hol jó hol nem torrentek pirosak port teszten meg zárva a port semmit nem ér
2014. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-eske milyen eszközt válasszak ki, egyszerűen ez a re.tkes modem nem enged a 4. rubrikába beírni a localhost ip címet (aka a modem ipjét)


Valaki írja már le lépésről, lépésre hogyan kell nyitni egy kiba$zot portot erre a retkes modemre, mert nem tudok torrenten xart se letölteni...

2014. máj. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hello, ugyan ez a modem, xbox live-ot nem akarja engedni csatlakozni, valami ötlet? ugyanigy nyissak portot xboxnak?
2015. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Diego94 válasza:
Meg lehet csinálni, hogy rendes pl tplinkes modemet tudj használni a gyári ótvar wifis gagyi modem helyett. 1. vagy be telefonálsz és meg csinálják 2000ftér elmondják lépésről lépésre vagy értesz hozzá és meg csinálod magad de az biztos, hogy meg lehet csinálni.
2016. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!