Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 7 hibás frissítések,...

Win 7 hibás frissítések, rendszerhiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a win7 hibás frissítéseket kapott. Nem indult semmilyen program a gépemen. Meg találtam őket, le is töröltem. Minden ment tökéletesen. Reggelre megint ez a hiba! Mit tegyek? Kapcsoljam ki az automatikus frissítéseket? Eredeti win7 van rajta, üzletben vettem, nem volt még újra telepítve és nem is szeretném ha nem muszáj! Nagyon kellene a segítség! Ha valaki tud kérem írjon!!! Köszönöm!
2013. szept. 30. 14:15
 1/3 belapus ***** válasza:

- Esetleg rendszer-visszaállítás a frissítés előtti időpontra.A Windows, amikor frissítéseket telepít, létrehoz egy visszaállítási pontot.

- Én úgy állítottam be, hogy értesítsen a frissítésekről, de én töltöm le és telepítem azokat.Ha nincs információ arról, hogy problémásak a frissítések, akkor ( 1-2 nap ) telepítem őket.

2013. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem tudtam visszaállítani, semmit nem engedett minden eltűnt.

Megoldottam a problémát! Beléptem csökkentett módba, majd


Start menü-vezérlő pult-programok-letöltött frissítések és


kitöröltem a 4 hibás frissítést! Újra indítottam. Azóta tökéletesen és gond nélkül megy a gép.

Hibás frissítések:

KB2760411

KB2760588

KB2760583

KB2872339

Majd letiltottam az autómatikus frissítéseket, manuálisra tettem.

Hátha segítek vele valakinek aki hasonló cipőben jár!

2013. okt. 1. 15:00
 3/3 A kérdező kommentje:

0xc0000005


Ezt a hibakódot adja a gép. Mindig azt írta, hogy az alkalmazás nem működik megfelelően, semmit nem lehetett megnyitni. Még ennyit akartam hozzá tenni. :)

2013. okt. 1. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!