Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 1 kis asztali gépem de...

Dimedrot kérdése:

Van 1 kis asztali gépem de szerintem valami nem stimmel néha?

Figyelt kérdés

Egy Asrock g31m-s r2.0 alaplapon nyugszik az egész ami már nem mai és nem is túl jó gondolom...

2 gigás memória 800 as sebességgel alaplapi videó kártya,hang és hálózat is alaplapról megy ...

továbbiakban Intel(R) Pentium(R) CPU 3,40GHz

feltettem erre a win 7 et majd kaptam 1 szép 3,2 es értékelést ebben a legalsó érték a videó kártyára került...

processzor 4,4 et kapott,memória 5,1 et,ez a 3d munka kapott 3,3 at és a lemez adatátviteli sebesség kapott 4,7 et...

Gondolom én ez nem egy túl jó értékelés érdekelne a véleményetek mit cseréljek rajta és mibe kerülne felpörgetni 1 kicsit az öreg ócskavasat.



2013. szept. 30. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem is olyan ócska ez , rakol bele plusz 2 giga ramot, egy core 2 quad-ot egy 7790 et és máris viszi a mai játékokat, kb 50-60 ezerböl kijön
2013. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

MI AZ HOGY RAKOL?

Komolyan olyan nehéz leírni hogy raksz?

Amúgy az élmény index egy baromság, amivel hülyítik az embert, de látom téged ez érdekel.

Tempóban rendben van?

Ha igen, akkor ne foglalkozz vele.

2013. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 levis56 ***** válasza:
Nem olyan rossz mint gondolod,film nézésre netezésre elég nekem a régi gépemen a VGA élményindex 1-es volt de a youtube filmeket elvitte ezen a win 7-nek szépen kell mennie ha a rendszer karban van tartva.
2013. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igazából ha már 2 böngészőt használok vagy valami akkor már kicsit fagy de igazából nem szivesen költenêk sokat rá 6 ezer még 1 memória a gépbe viszont dual core procit támogat az alaplap de milyet érdemes ami árba és teljesitménybe is jó lenne ?

fő cél inkább 1 lapropvásárlás lenne aaz MSI t ajánlgatták de 150000 forint kicsit sok érte ....

2013. szept. 30. 18:47
 5/6 A kérdező kommentje:
másik hogy 64 bit et ír a procira bioszba akkor a 64 es oprendszer lenne az ajánlott ?
2013. szept. 30. 18:50
 6/6 levis56 ***** válasza:
64 bit op rendszert 4 GB memóriától lehet telepíteni.
2013. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!