Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan szerezhetek egy nagyon...

Honnan szerezhetek egy nagyon olcsó gépet amit buzerálhatok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középsulit, és az egyik info tantárgyból az újratelepítes merevlemez formázás dos parancsok virtuális pc bios meg stb stb.Az én 200 ezer forintos laptopon nem lehetőleg gyakorolnék,és ezt a szüleim is így gondolják.

10 k-m lenne rá, használtból ennyiért a lehető legjobb mi lenne ? tudtok egyet linkelni?



2013. okt. 2. 20:25
 1/8 Emberek ***** válasza:
vegyél egy p4-es szintű gépet, azt lehet kapni 10k környékén, és ha gajra vágod sem lesz nagyon nagy kár érte
2013. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 coopper ***** válasza:

Szia.


A DOS parancsokat és a formázást, lehet virtuális gépen is gyakorloni, még a bios-t is lehet valamilyen szinten (modjuk ez már nem 100 %).


Rakj fel egy virtualisis gépet ;s arra telepitsd egy DOS-t és nyugodtan "buzeráld"


Virtualis gépek :


- Microsoft virtual pc

- Virtualbox

- Vmware


Sok sikert.

Üdv.

2013. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SimkoL ***** válasza:

[link]


kb. 3 hónapja vettem ott egy P4 2.4 GHz, 1 GB RAM, 40 GB Hdd, 15" LCD monitor, sőt még egy sarok számítógépasztal is 10.000 HUF-ért. A postaköltség is majdnem annyi volt :)

2013. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha virtuális gépen gyakorolsz (pl. VirtualBox, VMware Workstation) kutya baja nem lesz a gépednek.

Amúgy tizesbe már belefér egy P4 -es konfig, itt nézz körül:

[link]

2013. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Mindenkinek.Nem akarom mindennel telepakolni a laptopot,meg egyébként sem egy atomerőmű.Inkább veszek egy p4-es gépet, aztán nem kímélem. :-)
2013. okt. 2. 21:36
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
A laptop nem porcelánbaba, hanem egy használati tárgy, Ő van te érted nem fordítva. Felesleges beruházás a régi gép, ha csak nem a hardveres oldalát akarod tanulni.
2013. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Ezt el is felejtettem.Jó,hogy írtál.A későbbiekben szétszedni-és összerakni is kell majd.Így már tényleg nincs választásom.Köszi.
2013. okt. 2. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:
hardveraprón somasz árul jó üzleti laptopokat marha olcsón, azokon lehet gyakorolni dolgokat, és átlagfelhasználásra is alkalmas. nbd garival.
2013. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!