Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb AMD processzo...

Melyik a legjobb AMD processzor 20 ezer és 40 ezer forint között?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

x4 750/760k

FX 6300

FX 8320

2013. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eléggé egyértelmű,hogy FX-6300-as. :D
2014. jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem vennék 8 magos AMD-t,hanem akkor már inkább már vennék egy INTEL Core 5-4440-est,mert ha elég bőven 6 mag,akkor minek nyolc?Én személy szerint csak akkor vennék nyolc magosat,ha a játékoknál az lenne a minimum követelmény és nem akarok komoly szerkesztéseket csinálni.Ha összehasonlítjuk az FX-8320-ast és az INTEL Core i5-4440-est,akkor az már sokkal jobb komoly szerkesztésekhez.Jó természetesen,ha csak GAME-elésre akarja használni az ember a gépét,akkor mint már mondtam bőven elég az a 6 magos FX-6300 is.De szerintem az a 6.000Ft annyira nem nagy összeg,hogy vegyünk egy jobb processzort.De ahogy Ed China mondaná "A személyes vélemény,csak szeszélyes péklepény" és ebben igaza is van. :)
2014. jan. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!