Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan használjam a D-LINK...

Altrifla kérdése:

Hogyan használjam a D-LINK routert "láthatatlan" üzemódban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

1 mobillal szeretnék csatlakozni a cucchoz.

A leírásban szereplő dolgokkal nem tok mit kezdeni.


Láthatóság:

Válassza a Láthatatlan opciót, amennyiben nem szeretné, hogy a DIR-300-as sugározza a hálózatának az SSID-ét. Amennyiben ezt a

beállítást használja, akkor a DIR-300-as SSID-jét nem fogják látni a különböző adatgyűjtő programok, és az összes csatlakozni kívánó

kliensnek tudnia kell a hálózati SSID-t ahhoz, hogy csatlakozni tudjon a DIR-300-hoz.


[link]


Ezt úgy értelmeztem h a telón hozzak létre 1 új wifi hálózatot, a +adott névvel, mivel az alapból nem látható.

Ez nem nagyon akart létrejönni.

Esetleg nem is ezt kellett volna csinálnom?

Hogy tudnék végre csatlakozni ebben a módban?


Köszönöm szépen.


2013. okt. 7. 17:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsika.


Jól kezdtem csinálni, csak ki kellett 1x kapcsolni a telón a wifit, ozt már létre is tudtam hozni az új hálózatot, és még működik is. TOTÁLIS BIZTONSÁG! :-)

2013. okt. 7. 18:03
 2/3 anonim ***** válasza:

bejelölted az ssid, tehát a router nevének a kijelzését minden eszköz számára, szóval ha valaki hálózatokat keres a mobilján, akkor a tied nem fog megjelenni a többi hálózat neve között, ezért csak az tud rácsatlakozni a d-link routeredre, aki tudja az ssid-t.

Az én mobilommal ugy tudnék csatlakozni, ha rámennék a hálózatok keresése gombra, majd az egyéb hálózatok (Rejtett) opcióra. ekkor beirnám az ssid-t és a jelszót ha van és kész.

2013. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az eleje értetlen lett, szóval bejelölted az ssid kijelzésének tiltását minden eszköz számára
2013. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!