Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A notebookom vagy a routerem...

A notebookom vagy a routerem a hibás ( bővebben lent )?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy nagyobb csomagra váltottunk az internetszolgáltatónknál 5 mbitről 15 mbitre... és olyan problémába ütköztem hogy van két notebookunk ( 1 Packard Bell és 1 HP ) és egy egy router és miután bekötötték a netet akkor vettem észre hogy a Packard bell notebook nem viszi sem wifivel sem vezetékkel a 15 megabitet aból csak 10 et... a hp-val semmi gond nem volt... nos csak nem hagyott nyugodni a dolog folyamatosan méregettem a sebességét meg minden... egyszer aztán elkezdett fentebb fentebb csúszni a letöltési sebesség... először csak nagyon picivel aztán már fél-egy megabitet is ugrott... mikor elérte a 13-at onnan már két mérés mulva megvolt a 15 de viszont az 1 megabites feltöltésnek csak a fele volt meg... ez volt ma reggelig... ma nemtudom mi lett vele de bejön a 15/1 mbites net... de viszont folyamatosan szaggatja az internetet... ( amióta 10 megabittől több bejön ) sem a belső wifi kártyával nem jött be eleinte 10 mbitnél több sem egy külsővel... de most mióta bejön mindkettővel bejön de mindkettővel egyaránt szaggatja a netet... már kínomban ma reggel a rendszert is ujra tettem de mégsem jó... szeptember elején korházba kellett mennem és ott a betegek részére biztosított internetkapcsolat 20 megabites volt... ott semmi baja nem volt... nem szaggatta a netet...

2013. okt. 10. 23:02
 1/1 A kérdező kommentje:
wifi és lan drivert is lefrissítettem mégsem jó... egyedül akkor nem dobál le ha közvetlen a modembe kötöm vezetékkel...
2013. okt. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!