Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a dvd írómnak ha nem...

Mi baja a dvd írómnak ha nem ír semmit ki lemezre?

Figyelt kérdés
nem ír semmit de a helyet frankón eltüntette a lemezről.mindent töröltem formáztam is de a semmivel még mindig tele a lemez.már rá se fér semmi de közben nincs is rajta semmi.nem mintha írna bármit is,ez a másik baj.egyszerűen nevetséges hogy tegnap vettem és nem működik.nem új de ahonnan vettem ott még müködött.akkor nálam van a baj? van jobb ötlete vkinek minthogy rámenjek kalapáccsal?:)
2013. okt. 11. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Remélem hogy újraírható lemezzel próbálod :D
2013. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát fogalmam sincs:D de én is remélem
2013. okt. 11. 14:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Dvd-rw van ráírva a lemezre?
2013. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de a nagyobb probléma most az hogy semmit nem ír. jó lenne ha végre azt tenné lemezre amit akarok és nem a nagy semmit.
2013. okt. 11. 14:43
 5/12 A kérdező kommentje:
igen rá
2013. okt. 11. 14:43
 6/12 Scofield007 ***** válasza:
Más lemezzel is ezt csinálja?
2013. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mindegyikkel amin próbáltam.konkrétan 3-al próbáltam meg.
2013. okt. 12. 17:18
 8/12 Scofield007 ***** válasza:
Korábban nekem is volt hasonló problémám. Bármilyen lemezt tettem be, egyikre sem írt semmit. Először jött egy író program csere. Semmi. Nekem végül is úgy oldódott meg, hogy a DaemonTools legfrissebb változatát raktam fel. Azóta nincs vele gondom.
2013. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát megpróbálhatom de sztem elég fura.mi köze a daemon tools-nak a dvd íráshoz? ha van akkor én vagyok a hülye elnézést, de akkor örülnék ha elmondanád hogy mi.
2013. okt. 13. 01:05
 10/12 Scofield007 ***** válasza:

A DaemonTools-ban van egy olyan program, aminek a neve SPTD. Ez a programon belül van, hogy pontosan hol, azt nem tudom. Itt van egy hasonló kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..

Az utolsó hozzászóló alapján csináltam meg én is. A íráshoz (nem tudom miért) kell ez a SPTD 1.83, amit a legújabb DaemonTools már tartalmaz.

2013. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!