Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ASUS P8H77V-LE alaplap jó...

Lica KRisztián kérdése:

Egy ASUS P8H77V-LE alaplap jó lenne játszani? Inteldual core 2*3100Mhz (BX80627G2120) 8GB DDR3-as 1600Mhz kingston hyperx VIDIkari:gigabyte gtx650 2HD DDR5 TÁP:Cooler master ELit power Black RS 600Watt HDD:hitachi és toshiba

Figyelt kérdés

alaplap: [link]

Durván 120 és 170 közt akarok költeni! ha tudtok valami jo intel/Nvidia Configot irni annak örülnék!


2013. okt. 12. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A probléma csak az, hogy a 'jo' Intel/nVidia konfig drága, alacsonyabb árkategóriában az AMD/AMD ajánlott. Ez mekkora probléma?
2013. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nekem pont ilyen alaplapom van, tökéletesen elégedett vagyok vele. Stabil, tele hasznos szolgáltatással, jó tunningra, játékra. Viszont ha nem tunningolod, olcsóbb alaplap is megteszi. Így több minden belefér.


Ha játékra veszed AMD/AMD konfiggal jobban járnál, sokkal több minden beleférne akkor ebbe a pénzbe.

2013. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nah az zsir szval lehet huzni az alaplapot:D izé a BIOSba lehet ugye?:) és ha jol tudom akk ennek már uj biosza van teljesen grafikus cucckombós ugye?:) ahh AMD a világért nem vennék XD a 8 magos AMD buldozer procit az INTEL I7 ami csak 4 magos megverte:D szval hogyis van ez?:D meg az Nvidia támogatja a GAMe-eket szval:D
2013. okt. 19. 13:15
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Igen grafikus BIOS -a van, mint ahogy mostanában mindegyik alaplapnak. A BIOS -ban is húzhatod, de az Asus Windows alól is biztosít ehhez segéd programokat (bár ezeket még nem használtam), csak a BIOS -t.

Ha a pénz nem számít, akkor persze vegyél Intel -t, hiszen az Intel -nek nincs vetélytársa a felső-közép és felső kategóriában. Ha viszont az olcsóbb kategóriákat nézzük bizony az AMD -nek van jobb/ár érték aránya.


Ez meg megint csak baromság, hogy csak az Nvidia támogatja a Game -eket! Az AMD se kutyát hajigálni gyártja a VGA kártyáit. Bizony elég szépen rápirít az Nvidia -ra. Az Nvidia még csak most kezdi összeszedni magát ár/érték, fogyasztás, és teljesítmény terén is. De persze még most is jobbak az AMD kártyái.

2013. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!