Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Forró tea ömlött a Roccat...

Forró tea ömlött a Roccat Isku FX billentyűzetemre, szerencsére nem lett baja, de a V és B meg a . Betűk nehezebben nyomhatók le. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Milyen módszerrel tudnám őket ki pattintani, hogy kitakaríthassam a cukortól ragacsos gombok belsejét?

#billentyűzet #takarítás #karbantartás #Roccat #szétszedés #Roccat Isku FX #billentyűzet takarítás #Roccat Isku szétszedés #billentyűzet szétszedés #gomb kiszedés
2013. okt. 12. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

szét kell szedni a billentyűzetet.

Hátul a csavarokat kicsavarod, és lejön az eleje, van benne egy szallagkábel. ezt ne nagyon vizezd, vedd le a billentyűzet részét és hátulról ki tudod pattintani a gombot, bő vizzel mosd átt az egész felső panelt. és szárítsd meg. majd jöhet az összeszerelés. nem túl bonyolult, egy 6-éves is megcsinálja. úgyhogy nem kell megijedni h tönkreteszed.

2013. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem tudod szétszedni. Max egy drótos pipatisztító kefével próbáld meg kitisztítani. Máskor ne a billentyűzet fölött idd a teát, nem véletlen van az asztalokon külön, betolható hely neki. Ha meg nem tudsz vigyázni rá, használj olcsóbb billentyűzetet. Ez van.
2013. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem lehet szétszedni?


[link]

2013. okt. 12. 22:52
 4/7 anonim válasza:
Annyira nem tudod szétszedni, hogy a ragacsos trutyit teljesen eltávolítsd belőle.
2013. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pedig épp most pattintottam ki a gombokat és nem is nagy cucc.
2013. okt. 12. 23:40
 6/7 anonim válasza:
Attól még a tea benne marad. A gombok kipattintása arra jó, hogy a szöszöket kiszedd belőle.
2013. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült őket megtisztítanom, szerencsére nem folyt beléjük annyira mint gondoltam, amikor ráborult a bill-t azonnal fejjel lefelé elkezdtem rázni előre-hátra jobbra-ballra rázva, hogy kifojjon belőle az összes, aztán kipattintgattam a gombokat, jól tervezték meg mert egy lapos csavarhúzóval, vagy hasonló eszközzel könnyen és sérülés mentesen ki lehetett pattintani a gombokat és úgy van kialakítva hogy a gombok belsejébe ne nagyon tudjon befolyni semmiféle folyadék. Elég volt a gombok rúdjait végigtörölni nedves ronggyal, érezni lehetett rajtuk puszta kézzel a rászáradt ragacsos teát, utána szárazon vissza pattintottam őket és jobbak mint új korukban :) A festék sem kopott le a szerszámtól.
2013. okt. 13. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!