Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megőrülsz! Van már végre...

Megőrülsz! Van már végre olyan monitor, mely NEM vonzza állandóan a port?

Figyelt kérdés

Amint letisztítod, máris ott van néhány másodperc után egy csomó másik idegesítő kis szemcse. Tök fekete LCD-n SOHA nem volt még olyan, hogy NE lett volna rajta két tucat zavaró idióta porszemcse!


Vagy ha nincs is ilyen álomba illő monitor (miért is lenne ugye...), akkor van valamilyen eljárás, módszer, tisztító szer, mely legalább valamennyire taszítaná ezt a sok szart?!



2013. okt. 13. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nyugodt ember vagyok, ilyenek miatt nem őrülök meg. :)
2013. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
meg
2013. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát bizonyos részeit letakarhatód ilyen spec fóliával, jobbat nem tok.
2013. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De bazz, nektek nem szemcsés? Tök fekete monitor nappali fénynél, vagy erősebb fényű izzó mellett SEHOL nincs tele apró kis feltűnő porszemcsékkel?!
2013. okt. 13. 12:48
 5/15 anonim ***** válasza:
De, de ez nem tud engem így felidegelni :D
2013. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ravasz módon nem világítom a monitort erős fényű lámpával.
2013. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

De igen de én speciel nem kapok agyvérzést 2 porszemtől.

Takartatni pedig szerintem mindenki szokta.

Ja és monitorra van ilyen spec tisztító az is segíthet.

2013. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a te esetedben zongoralakk fekete monitorról van szó, ami tényleg iszonyúan vonzza a port.

A haverom ugyan ilyen megfontolásból bevonta az egész monitort carbon szál utánzatú fóliával. egy részről qrva jól néz ki, másrészt nem látszik annyira a porosodás.

2013. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kőkeményen zongoralakk! De én nem pont erről beszélek, hanem magáról az LCD felületről. Nem hiszem el, hogy titeket nem zavar, ha koszos a kijelzőtök, ezt nem veszem be.


De egyáltalán nem ezt kérdeztem, hanem, hogy mit lehet tenni ellene! ERRE válaszoljatok, úgy, mint pl. az utolsó. Köszi.

2013. okt. 13. 15:24
 10/15 anonim ***** válasza:
hatnál a pont
2013. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!