Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csíkos képernyő, widows 7/8...

Csíkos képernyő, widows 7/8 alatt de XP -n semmi probléma?

Figyelt kérdés

Üdv!


Windows 8-at haszáltam egy jó darabig, mikor egyszer csak el kezdett az a hiba jönni hogy: Narancssárga, sötét narancssárga és fakó narancssárga csíkok váltakozása jött be vízszintesen. Kétségbe esetem mert gondoltam a videó kártyám, viszont az alaplapival és 2 másik kártyával is ez a probléma. Felraktam egy Windows 7 -et is a gépre jól ment 4 napig míg elkezdte újra ezt. Amióta kezdődött ez akkor járt le az egyik winyómról a garancia és azután rögtön 2 szektor hiba és 1 gyenge szektor lett, aznap kezdődtek a hibák. De Windows XP -vel megszűnik. Nem akarok winchestert cserélni, nincs valami más probléma okozó?


A vindows eseménynaplójában semmi nem szerepel, csak az hogy "a gép nem megfelelően lett leállítva" mert muszáj kinyomnom (nincs reset gomb).


Egyébként a Windows 8 van csak azon a winyón ami hibás a másik kettő nem, mégis a Windows 7 ugyan olyan hibát generál.


Ha lennének ötletek, nagyon szívesen fogadnám! Köszönöm szépen!


Ui.: Semmi sem melegszik túl. A RAM -nem hibás, a Proci -sem ezek tesztelve lettek.


Van még egy nem tudom mennyire fontos dolog, mikor ez a hiba jön akkor a hang egy ideig még megy, és utána szakadozik és nagyon el kezd búgni. De van amikor a gép teljesen megy, még "gondolkozik is" és megy, mert vakon nagy nehezen elindítottam a youtubeon videót és ment, csak a kép volt olyan csíkos, mint részleteztem.


Üdv! Köszönöm szépen!


2013. okt. 13. 19:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tele van ezzel a net :D


"bittorrent crashing windows 7" A googleba 1 és negyed milla találat, abból fele kb a valós segítségkérés ezzel kapcsolatban :D

2013. nov. 22. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!