Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a leggyengébb VGA ami...

Melyik a leggyengébb VGA ami képes két monitort kezelni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a VGA-tól függ hogy képes e több monitort kezelni (javítsatok ki ha rosszul tudom)

Melyik típus a leggyengébb?Mert tervezek egy két monitoros gép összerakását :)


2013. okt. 17. 07:32
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Mindegyik tud 2 monitort kezelni, aminek legalább 2 db videocsatlakozója van (pl. D-SUB és DVI-I). Sőt számos alaplap van aminek az integrált videokártyáján szintén megtalálod a 2 db monitor csatlakozót. Így nem kell külön videokártyát venni. Csak integrált VGA esetén vigyázz, mert ott D-SUB és DVI-D párosítás van, mivel a DVI-D nem alakítható D-SUB -á mint a DVI-I, így az egyik monitornak mindenképp rendelkeznie kell DVI bementettel.
2013. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ATI Radeon 6670HD DDR3 1GB-som tudna 2 monitort vinni?
2013. okt. 17. 21:17
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Igen. Mint mondtam, mindegyik aminek 2 video kimenete van. vagyis a piacon lévő videokártyák 99,99%-a!

Pl ez is:

[link]

2013. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!Megy a zöld ujj :)
2013. okt. 18. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!