Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben ekkora hőmérsékle...

Játék közben ekkora hőmérséklet rossznak számít?

Figyelt kérdés
Laptopom van, a GPU-m max 80 fokra megy fel, a CPU pedig 60-ra.

2013. okt. 18. 10:36
 1/6 levis56 ***** válasza:
Ez még jó a GPU ne menjen 90 fölé a CPU átlagos
2013. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. Gondolom értelemszerűen, ha sokat játszok, azaz sokszor van 80 fokon a GPU-m, akkor egy idő után ez az érték el kezd majd nőni? Most eltekintve a porosodástól pl.
2013. okt. 18. 14:11
 3/6 levis56 ***** válasza:
Általában a hő emelkedése arányosan nő a CPU terhelésével ha egy játéknál 10 perc alatt nem megy feljebb 80 foknál nem valószínü hogy utána magasabb lesz a hő, egy másik játéknál viszont előfordulhat magasabb terhelésnél.
2013. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aham. És hogy milyen grafikával (low,medium,high) játszok, az is befolyásolja a terhelését?
2013. okt. 18. 17:20
 5/6 levis56 ***** válasza:
Ebben a témában nemigen vagyok otthon szerintem ez VGA függő ez inkább arról szól hogy a vidikarit egy egy játék mennyire veszi igénybe ha gyengébb a VGA egy játékot lehet csak kisebb felbontásban képes megjeleníteni.
2013. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hironnad ***** válasza:
Természetesen befolyásolja, gondolj bele, több részletet kell megjeleníteni a kártyának, ha mondjuk hide-on játszol!
2013. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!