Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Írnátok szép számítógép házakat?

Írnátok szép számítógép házakat?

Figyelt kérdés

Lehetőleg max 15k legyen és fekete.

Hogy az erőviszonyokkal is tisztában legyünk egy amd athlon x4 proci és egy shappire radeon 7870 kártya lesz benne

Az alaplap: [link]


2013. okt. 21. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Most komolyan az számít, mennyire szép? :|
2013. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igenis, én adok a külsőre.

Nem fogok egy szar házba belepakolni alkatrészeket.

Ha neked nem számít a külső vegyél 500ft-os házat, de nekem igenis számít.

2013. okt. 21. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha még nem vetted meg, akkor FM2+ lappal venném.

Háznak:

Zalman Z5,Sharkoon T5,Enermax Ostorg.

2013. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Remelem a gyonyoruseges gephazadat kirakatba teszed, hogy mindenki lassa, ha mar annyira adsz a kulsosegre. De van olyan gyanum, hogy az iroasztalod alatt lesz, amit senki se fog erszrevenni, kiveve ha "Nezd milyen szep gephazam van!" felszolitassal felhivod ra a figyelmet.
2013. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Panda Péter ***** válasza:

nem tudom mit kötözködtök, igen is számít az esztétika, főleg egy egyedileg épített gépnél. gondolom akik itt fikáznak, azoknak mind pizzásdobozba, vagy alaplapos doboz tetején van összehányva a konfigjuk.


ha olcsón akarod megúszni, érdemes megnézni a xigmatek és bitfenix házakat is. kissé drágábban meg ott a fractal design.

2013. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én arra céloztam, hogy van szép ház 5 ezerért, és 50 ezerért is.

Egy jó ház nem attól jó, mert szép (plusz a szép relatív fogalom). Számomra fontosabb a kinézetnél, hogy stabil legyen, tompítsa a ventik hangját, ne erősítse. Megfelelő méretű legyen, lehessen bele ventit tenni. A csatlakozók normális minőségűek legyenek (esetleg usb 3.0-ás csati legyen benne).. stb.

2013. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!