Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a hiba oka? (videókártya...

Mi a hiba oka? (videókártya driver)

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy miért van az amikor a PCI-E csatlakozót rákötöm a karira akkor 10mp-ként szét esik a kari drivere (a legfirsebb van) 9600GT egy 230W táp megy a gépnek 300W pedig csak a karira (házilag tákolt de egybe 400Wattal amit vettem is próbáltam ugyanez a hiba volt) Valami ötlet, hogy mi lehet a gond? Illetve a driver és a hardver miként függhet itt össze?

2013. okt. 22. 15:57
 1/2 soccerway ***** válasza:
A pci-e csatlakozó akkor jó, ha nem kell rákötni a kártyára, mert kötés nélkül is hozzá kapcsolódik :)
2013. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vagy én értettelek most félre vagy te engem a lényeg az, hogy az alaplapi PCI-E foglalatban benne van a kártyám de a karin még van egy 6 pines kiegészítő csatlakozó ami szintén erre a névre hallgat csak itt +12V-ot kap a kártya az egyik nap ment normálisan amikor stressz tesztre összeraktam a kártyát tápot mindent amikor pedig összerakktam normálisan a gépet akkor kezdődött a hiba egyébként a 2. tápot egy relével kapcsolóm így a gép indulásával egyszerre kapja meg a feszültséget a kártya is, a normális működésnél +40FPS-t fedeztem fel de amikor nem jó és összeesik a driver akkor a játékokat el sem indítja így ha nem rakom rá a + feszültséget akkor meg jó elindulnak a játékok de laggolnak szóval kéne az a megtáplálás neki de így nem jó. Windows 7 32 bitem van egyébként. 2GB Ram és egy magos 2,4GHz-s proci
2013. okt. 22. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!