Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassú a gép a szerelő után?

Lassú a gép a szerelő után?

Figyelt kérdés
Nos volt egy olyan bajom hogy amikor bekapcsol a gép ment egy ideig de aztán kék halál elvittem szerelőhöz ő újratelepítette meg azt mondta hogy nagyon lassú ezért rakott bele egy másik processzort.Az ami benne volt az egy Intel(R) Celeron(R) 430 1,80Ghz amit belerakott az meg egy Intel(R) Celeron(R) CPU 3,06Ghz de viszont szerintem sokkal lassabb mint előtte volt utánna néztem és ez egy gyengébb processzor szerintetek át lettem b*szva?Nem tudom most mit csináljak vigyem vissza vagy valami mert anyám volt érte és ő nem kérte vissza a régi procit.Amúgy meg a proci terhelés folyamatosan 100% :S

2013. okt. 26. 17:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az svchost zabálta a processzort de utána néztem és most nem zabálja a processzort de ez a proci akkor is gyenge nekem.Szóval igyis úgyis visszaviszem hétfőn.
2013. okt. 27. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!