Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám megoldani, azt...

Hogyan tudnám megoldani, azt hogy a gépem (lap, VGA, CPU, táp, RAM. Stb) ne egy házba csücsüljenek, hanem az asztalomon legyenek kint?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, mint ahogy ebben a videóban is látható 04:15-20 körül.


Gondolom nem annyi az egész hogy fogom és kirakom az alaplapot az asztalra, aztán rárakom a többi hardvert..


Először is, mire kell rárakni a lapot?

Másodszor, mivel oldom meg a gépházban található POWER SW-t? (bekapcsolást)



2013. okt. 27. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

1. hol a videó ?

2. a power gomb ahol csatlakoztatva van az alaplapra odateszel egy csavarhúzót az érintkezőre akkor is bekapcsol a gép.

3. hülyeség kiszedni

4. amúgy egy sima szivacsra is rakhatod az alaplapot

5. "Gondolom nem annyi az egész hogy fogom és kirakom az alaplapot az asztalra, aztán rárakom a többi hardvert."


de pontosan ennyi.

2013. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Ja, miért akarod ezt csinálni?

Ha annyit sem tudsz, hogy a power sw pl. rövidzárás alapján működik, komolyan gondjaid lesznek, úgy érzem.

Otthonra ez nem ideális, hagyd csak a házban.

2013. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a videó, bocs!


1. Miért rossz ötlet szerintetek?

2. Egy szivacson nem melegszik nagyon a lap?

2013. okt. 27. 13:45
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Mert semmi értelme.

Miért jó, hogy bármikor ráeshet akármi, vagy beleborulhat a tea?

2013. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Másrészt meg szerintem jobban szellőzne az egész, mintha a házba lenne. Tegyük fel, ha kirakod a farkad a szabadégre, jobban szellőzik mint a gatyádba. Nemde?:D
2013. okt. 27. 13:57
 6/21 anonim ***** válasza:
De egy lapnak nem kell szellőzés, csak ha nagyon melegedős. ha így sem melegszik, akkor nincs értelme abszolót.
2013. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem tartok olyat az asztalomon, ami ráborulhat. És úgy gondoltam az egészet, hogy fullra kitakarítom az egész asztalt!:)
2013. okt. 27. 13:58
 8/21 anonim ***** válasza:

hülyeség így.. ez tudod mire jó ?

mint nekünk suliba volt feladat és néztem a vinyóknak a kondícióját programmal meg stb ramokat.. így ki volt rakva egy komplett gép az asztalra és egyszerűbb volt meg gyorsabb cserélgetni a dolgokat benne mint ha házba lett volna és oda kell bedugdosni a ramokat.. ennek ennyi értelme van.

2013. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De ezt a power sw-s dolgot elmagyarázná nekem még valaki?
2013. okt. 27. 14:00
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
egy gépház úgy van kialakítva hogy a szellőzése jó legyen még ha te nem is látod.
2013. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!