Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Műlt szombaton kikapcsoltam a...

Műlt szombaton kikapcsoltam a gepem mert nem tudtam csinalni vele semmit lefagyott olyan volt ket ôra hasznalat utan. Nem szeretnem ujratelepiteni mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Amikor ujra bekapcsoltam egy oldalnyi szoveget irt ki alul meg ment a szamlalo hogy a windows ennyi masodperc utan ujraindul majd bejott meg egy oldalnyi szoveg:A rendszer problemat talalt es a windows a szamitogep karosodasanak megelozese erdekeben leallt Unmountable boot volume" Irta meg ha eloszor latom ezt akkor inditsam ujra a gepet megtettem.majd bejott ez a szoveg:Lemezolvasasi hiba tortent Ujrainditas:Ctrl Alt Del tele volt a C es D meghajto hogy rudnam megcsinaltatni.hogy megmaradjanak a gepen maradt mappak utana kiirnam az osszeset.hogy legyen hely ujra a gepen Fujitsu siemens amilo li 1718 a laptopom tipusa nagyon fontos lenne valakinek a segitsege nem ertek hozza sajnos elore is koszonom

2013. okt. 27. 16:22
 1/4 papagenou ***** válasza:
ennél zavarasobban le sem írhattad volna :) windowst lehet javítani is, nem csak formázással újra telepíteni, ill úgy újra telepíteni, h közben megmaradnak az információk, feltéve h elég hely van a gépen, de ezután érdemes leformázni s megcsinálni rendesen. De ha nem értesz hozzá, akkor ezt se nagyon érted. Kérdezd meg valamelyik ismerősödet, hogy csinálja meg, ha senki sincs, akkor pár ezer forintért számítástechnikai boltokban esélyes h találsz megoldást.
2013. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszt!!!! Nagyon sokat segìtettèl!!!! Minden jót kívànok!!!! ;)
2013. okt. 27. 21:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Mèg egy kèrdès ha nincs elèg hely a gèpen akkor is meg lehet ùgy csinâlni.hogy az összes adat megmaradjon?
2013. okt. 27. 23:30
 4/4 papagenou ***** válasza:
ha nincs elég hely ahhoz, hogy egy új "verzioban" feltelepítsd, akkor kétséges. de telepítésnél felszokta ajánlani a javítás lehetőséget is, ami elvileg rendbe hozza, de utánna megintcsak érdemes kimenteni ami kell aztán formázva újra rakni. esetleg egy nagyobb pendrive vagy külső meghajtóra telepített windowssal hozzányúlhatsz talán.
2013. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!