Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szóltok mi lehet a gond?...

Mit szóltok mi lehet a gond? A laptopom új. Úgy vettem, hogy azt mondták, gyárilag van valami gond, mert nem tölti az akkumulátort.

Figyelt kérdés
Acer Aspire 5715z modelről lenne szó. A töltés led narancssárga, tehát jelzi, hogy valami nincs rendben. Amióta használom a tápról megy, de érdekes, hogy az akkuban volt 15% és most van 9! Mit szóltok mi lehet a gond. A szerviz nem akarja megnézni, mert persze garanciába van, csak ez hogy ilyen volt. Köszönöm.
2009. nov. 13. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb esetben csak az akkumulátor rossz, rosszabb esetben pedig az azt toltő elektronika is.

Vegyél bele egy új aksit.

2009. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

á nem hiszem el hogy kitöröltem azt a freemail-es üzenetet amit kaptam -.- pedig nem akartam :D


Úgy kb 1,5 hónapja kaptam egy Magyar nyelvü üzenetet az Acer Magyaroroszági képviseletétöl ( gondolom legalább is ) amiben felhivták a figyelmemet hogy az én gépemen ( ACER aspire 5738 zg ) , lehet hogy alapból egy rossz bios van, és ezért elöfordulhat túlzott felmelegedés, és veszélyes lehet. Na most ott volt hogy melyik tipusu gépeken lehet ez és hogy mikoriakon. Az acer honlapján megkellett adni a gép nevét és a sorozatszámát és akkor kidobta hogy igen az enyém pont ilyen, mert abba a gyártási idöszakba tartozik, és ekkor továbbra tudtam kattintani és letöltöttem onann a BIost amit irtak , és megcsinaltam.


Na de nem ez a lényeg , hanem az hogy tudom hogy két tipusu laptopra vonatkozott, ez az üzenet, az egyik az tuti ami az enyem a masik pedig, valami nagyon hasonlo volt , még azt is megmerem kockáztatni hogy az ami neked van. Amúgy meg ha garanciális akkor mért nem viszed vissza oda ahol vetted, és akkor elküldik a márkaszerviznek ahol hivatalosan megnezik.


Ebben az esetben lehet hogy neked is ez a baja, nem tudom , csak egy ötlet , nemkaptal e-mailt?:D mert mondm nekem küldtek, dehogy honnan tudtak az e-mail cimem a mai napig rejtély :D .

2009. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem akarja megnézni?Fogyasztóvédelem!Ne hagyd magad elhajtani!
2009. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!