Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik az usb-és...

Miért nem működik az usb-és billentyűzetem annál a képernyőnél, ahol ki lehet választani, hogy melyik operációs rendszert akarom elindítani?

Figyelt kérdés
Van fent egy xp és egy W7. Alapból a W7 van kiválasztva és vár 30 mp-et amíg a kiválasztott op. rendszer elindul, ez így ugyebár a W7. De én az xp-ét akarom elindítani, de a fent említett probléma miatt ez nem jön össze. Az xp volt először fel telepítve, a W7 pedig utána. Az xp-ét úgy írja ki a kiválasztási menünél, hogy régebbi op. rendszer indítása.
2013. okt. 28. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Az még fontos infó lehet, hogy a BIOS-t és a boot menüt be tudom hozni az usb-és billentyűzettel, csak az előbb említett menünél nem működik, ami amúgy meg a check display után jön be, ahol a bios meg a boot menü kerülhet kiválasztásra, ezért is furcsállom a dolgot...
2013. okt. 28. 16:05
 2/5 levis56 ***** válasza:
Talán mert az egyi op renszerhez van driver?
2013. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 levis56 ***** válasza:
2013. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Mindkét op. rendszer felismeri és használható a billentyűzet. Egyedül ennél a menünél nem reagál a bill. parancsra a gép.


2. válaszoló: Ismerem ezt a technikát és valóban, ez a legjobban járható út a B-tervnek. De épp az a lényeg, hogy az op. rendszeren belül ne keljen állítgatni semmit, hanem indításkor, előzetes beállítások nélkül azonnal ki lehessen választani a kívánt op. rendszert. PS/2 csatlakozós billentyűvel működik a dolog. De azt is írtam, hogy a check display-nél gond nélkül tudok operálni az usb-és billel is.

2013. okt. 28. 18:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem néztem a nevet, azt hittem két emberről van szó. Bocsesz.
2013. okt. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!