Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most veszem életem első...

Most veszem életem első eredeti játékait, cod10 bf4, mit kell csinálni ezzel a steammel meg az originnel?

Figyelt kérdés
lehetne lépésről lépésre?nem akarom elrontani

2013. okt. 30. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy olyan vagy, mint egy idióta, aki kiszalad a Hősök terére, hogy az ég narancssárga! Mindenki mondja neked kapásból, hogy nem, az ég kék. Te erre be kva anyázol mindenkinek, és elmész haza, hogy neked igazad van.

Nem, nincs igazad.

Mondom, az oldalak abszolút hülyebiztosak, de látszik, te még a hülye szintet sem éred el.

A másik meghogy szörnyen hülye vagy.

Innentől ignorálom a kérdést, ha válasz érkezik rá, remélem rád rohad az egész.

2013. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

bf4:

1. Letöltöd az Origint [link]

2. Feltelepíted

3. Regisztrálsz: Amikor megnyitod az origint ott van alul, hogy fiók létrehozása

4. Kapsz egy megerősítő e-mailt. Erősítsd meg!

5. Lépj be az Originbe! Ott a bal felső sarokban origin--> termékkód beváltása...

6. A kód a dobozban van (kézikönyvön vagy lemezen) Írd be és kész! Már csak le kell tölteni.

2013. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Cod10:

1. Steam letöltése: [link]

2. Feltelepíted

3. Regisztrálsz: Elindítod és ott van, hogy új fiók létrehozása (belehet playstation network fiókkal jelentkezni)

4. Itt is e-mail megerősítés

5. Lépj be!

6. Bal felső saroktól balról a 4.---> utána fentről a második---> következő---> elfogadom---> beírod a kódot és kész

7. A könyvtárból letöltheted a játékot.

Az Origint és a Steamet is átlehet állítani magyarra.

2013. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Bár már utanna olvastam..a steamet meg mar meg is oldottam

Koszi a választ

Ment a zold kez


Stunker menj már aludni

Elsonek sem jott ki ertelmes dolog a szádon amivel segithetnel

Es azota is csak osszehányod offolva a kerdest

A hulyebiztos vasarlast meg makod azoknak a bf4 vasarloknak akiknek a szuz serial kulcsuk az origin szerint felhasznalt...ezen izzad egy hete a magyar support

De te tudod te...narancssarga bazz xD

Ezeket honnan veszed?

Magadtol vagy ilyen hulye vagy segit valaki? XD

Bar gondolom bnod sincs csak az 5labu xD

2013. nov. 3. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!