Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 90 fokos volt a videokártyám...

90 fokos volt a videokártyám BF4 közben. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Videokártyám: MSI HD6850 1024MB GDDR5 R6850-PM2D1GD5

1366x768-ban játszottam, High grafikán, 55%-os ventisebesség mellett. Mennyire normális?


2013. nov. 6. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
tekerj kakaót a ventire
2013. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy meg kegyetlen hangos. egyébként nem vettem észre múltkor sok különbség 50% és 70% között...
2013. nov. 6. 19:18
 3/10 varfeco válasza:
szerintem ez az érték elég magas ennél kevesebbnek kéne lennie még fullon is. ha túlmelegedne a kártya biosa úgyis levágja a kártyád és kivág a desktopra vagy restart. ha nincs képprobláma (szineződés, pixelhiba) akkor semmi gáz. de azért tekerd csumára a ventit ha magától nem teszi meg
2013. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
megteszi azt, de úgy olyan hangos, mint a porszívó és rohadt idegesítő. de mint már írtam, korábban nem vettem észre jelentős különbséget pl. 50 és 70%-os ventisebesség között! amúgy eddig nem tapasztaltam elszíneződést vagy pixelesedést vagy ilyesmi - remélem nem is fogok.
2013. nov. 6. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyire zárt a házad, mert az is rásegíthet?
2013. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát maga a gépház teljesen zárt, egy szar Codegen ház, még a régi gépből(nyugi, a táp nem codegen...). egyébként a többi alkatrész hőmérsékletével nincs gond szerintem. a proci 50 foknál nem igen ment feljebb, az alaplap 42-43 fokos volt max, a HDD is max 40 fok. szerintem a videokártya miatt ilyen, vagy nem?
2013. nov. 6. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, de a ház is rádob szerintem olyan +10 fokot.
2013. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha vennék egy ilyen házat, azzal jobb lenne? [link]


Ebben van elől egy venti, lehet még egyet oldalra és hátulra kettőt is. A mostani gépházamhoz csak hátra meg oldalra lehet rakni,de azokkal már próbáltam és nem lett jobb. Most nincs sok pénzem.

2013. nov. 7. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban a kártyát kéne elvinni megnézetni. Aztán, ha nem oldódik meg a probléma vagy úgy is magas lesz a hőmérséklet, akkor vegyél új házat. Egyébként sokan panaszkodnak erre a,z MSI típusra, hogy nagyon melegszik.
2013. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem rég takaríttattam ki a gépet, kértem, hogy a videokártyát is pasztázzák újra, de azt mondták, hogy azt nem kéne, így csak a ventije lett kitakarítva.
2013. nov. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!