Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem nem érzékeli a...

A számítógépem nem érzékeli a dedikált videokártyát, mitől lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

A hardverekhez tartozó kiegészítők fel lettek telepítve (pl.az integrált videokártyához, a dedikálthoz is stb.). A PC szépen érzékelte is az integrált, meg a dedikált videokártyát. Egyszer egy pillanatra bevillant a kék halál. Jó utána újraindítottam a PC-t, de utána csak az integrált videókártyát észleli.


A gépemben Nvidia Gforce 8600GT videokártya van. Ha meg megakarom nyitni az Nvidia vezérlőpultot, ezt írja ki: Az Nvidia megjelenítési beállítások nem érhetőek el, a rendszerben nem érzékelhető az Nvidia grafikus videokártya.

Mitől lehet ez?



2013. nov. 7. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Meghalt az alaplap, videókártya, esetleg a táp.
2013. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az alaplap vagy a táp halt volna meg, akkor a gép el se indulna...

Én a vidikarira gyanakszom, de ha szerencséd van, akkor csak valami kábel, de ez sajnos nem valószínű :S

2013. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző: nekem is így halt meg az alaplap.
2013. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kábelt már kicseréltem, a videokártya melegszik egy kicsit a gépben, de én is a videokártyára gyanakszok.
2013. nov. 8. 06:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Kiszedtem a tápot a gépből és kiporoltam, utána visszaraktam és ahogy beindítottam a gépet már működött.
2013. nov. 8. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!