Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Msi gx660R laptopba vga csere?

Kislaki kérdése:

Msi gx660R laptopba vga csere?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a kérdés ?
2013. nov. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy kivitelezhető.mert sok helyen olvastam,hogy nem úgy megy,hogy csak kicserélem aztán hello...ebben szeretnék segítséget kérni.meg,hogy laptopban vgakat hol tudnék nézni.vagyis ismerősömé.ő neki kellene.iponon néztem,de ott nem nagyon találtam.
2013. nov. 8. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem milyen laptopról van szó.

Szerintem lehet benne cserélni, viszont arra kell vigyázz hogy a hőtermelése nem lehet magasabb mint ami most benne van, mivel erre van méretezve a hűtése.

Viszont nem fogsz kapni boltban hozzá való kártyát, aukciós oldalakon kell keresgélj

2013. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítségedet!igazából arról van szó ,hogy nagy codos a spanom és megrendelte a ghostot...feltette...és ha belátj a agamebe az egész mapot beszaggat.meg van amikor találkozik emberkékkel akkor is beszaggat.és megnéztem...a videókártya adatait...videókártyára következtettem.mert proci is jó,ram 8gb(2*4) és maradt ez.
2013. nov. 8. 19:40
 5/7 A kérdező kommentje:
belátja a gamebe a mapot***
2013. nov. 8. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
az új cod van elrontva, nekem ingyen sem kellene
2013. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En sem vok nagy codos de ha jobb videokartyat vesz akk ez megoldodna?
2013. nov. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!