Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudok videokártya illesztő...

Nem tudok videokártya illesztőprogramot feltelepíteni, miért?

Figyelt kérdés
Egy DELL PC-t vettem amiben van egy integrált 16Mb-os videokártya és egy ATI Radeon 6450 (2GB DDR3) videokártya. Linuxxal adták, ezt lepucoltam és feltoltam egy 64 bites win7-et. A radeon vidokártyát természetesen először nem is látta, az ATI install CD-re a gép folyamatos kék halállal válaszolt. Leszedtem egy általános driver frissítő programot ami ezt valószínűleg megoldotta, mert a PCI eszközök portjait, stb. szintén lefrissítette. Szóval a gép látja már a videokártyát, de amikor az ATI catalyst control bármelyik verzióját (próbáltam már a legújabbat is) feltenném akkor kékhalál, restart. Ötlet?

2013. nov. 9. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Van.. dobd ki a gépet :D


Amúgy.. valószínű hogy az a probléma, hogy a régi driver is rajta van.. pucolj le minden drivet és illesztőprogramot a gépről, majd rakd fel az ati driverét..


Mielőtt felteszed, a biosban tiltsd le a másik kártyát.. így jónak kell lennie!

2013. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok;a kékhalál végén van egy üzenet, a halál oka.. azt lemásolhatnéd és kitehetnéd ide.. ott a
2013. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kék képernyő alján valahol**
2013. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 soccerway ***** válasza:
Jobban jártál volna a linuxxal, sok sikert a bsodokhoz :)
2013. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na úgy néz ki a probléma megoldódott a javaslattal és még a gépet se kellett kidobni:)

Az integrált letiltása után a telepítő felment.

2013. nov. 9. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!