Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok videokártya...

Miért nem tudok videokártya illesztőprogramot telepíteni/törölni?

Figyelt kérdés

a helyzet az, hogy elutaztam itthonról 1 hónapra és itthon hagytam a gépet de a winchester-t elhoztam belőle, mikor hazajöttem, az itthoniak átépítették, tettek bele másik alaplapot meg a régi videókártyát áttették rá, na már most a gép rossz volt így én visszatettem a saját alaplapom és a belevaló videókártyát és rátettem vissza a vinyómat, és felismeri a videókártya programját mert nagy felbontásba megy a gépem most is, de ezt írja ki a videókártyánál [link]

megpróbáltam letörölni és újra feltenni, de se letörölni se újra feltenni nem engedi, sőt megpróbáltam újra tenni az XP-t de nem engedi azt sem, a gép működik csak a játékok nem indulnak el a filmek meg szaggatnak, de a netes videók jól mennek, kipróbáltam egy másik videókártyát de annak a driveret sem engedi feltenni, "Copy Failed" üzenetet kapok általában, meg folyton kék halált, mit tudok tenni ? vírusírtót már futtattam de semmi


2013. febr. 22. 20:23
 1/2 Komplikato ***** válasza:

A belinkelt kép pont azt bizonyítja, hogy NEM ismerte fel, hiszen a standard microsoftos VGA driverről megy.

Gondolom XP-s HDD nem volt használva a másik alaplapos verzióval, mert akkor esélyes, hogy teljes gyalulás segít és újratelepítés. Valami nagyon el lett bazirgálva a Biosban ...

2013. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az én gépem nem volt használva, vagyis alaplapom, mert egy másikat tettek bele az itthoniak
2013. febr. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!