Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kerülhetem el a számító...

Hogyan kerülhetem el a számítógépem lelassulását?

Figyelt kérdés
Ma újratelepítettem a Windows, mertmár eléggé bevolt lassulva, most csak a fonsots dolgok vannak letelepítve (+zenék, videók). Hogyan kerülhetem el, hogy megint belassuljon? Létezik valami alkalmazás ami idönként ellenörzi a gépet? A vírusok elöl védve vagyok (SmartSecurity 7).
2013. nov. 10. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos mivel a vírusirtó is egy alkalmazás ezért ő is felfalja a gépnek a teljesítményét.Ezért célszerű egy kis gépigényű vírusirtót találni.A tisztítóprogramnak ajánlom a CCleaner-t.
2013. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így igaz ahogy mondja az első válaszoló is.

Egy frissen újratelepített Windows-t karban kell tartani.Ne telepítsél fel marhaságokat.Csak olyan progikat telepíts amit nap mint nap használsz. PL: Microsoft Office stb.Telepítsd a frissítéseket és havonta legalább egyszer végezz egy rendszertisztítást (ccleaner) és futass mindig víruskeresést.Rendszeresen ürítsd ki a lomtárad.Ha egy programot több hónapig nem használsz azt töröld le mert csak a helyet foglalja.

2013. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy normális számítógép ssd-vél sosem lassul be.
2013. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!