Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Múlt hét kedden be adtam a...

Múlt hét kedden be adtam a PCLandhoz a hibás számítógépemet. Kb mikorra várhatom hogy meglegyen?

Figyelt kérdés
Annyit tudok mondani hogy nem érzékeli a ramot :D
2013. nov. 11. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Garanciába adtad vagy javítani?

Garanciában 2 hét után zaklathatod őket, és reménykedj, hogy más rammal sem megy, mert ha igen, visszaadják és azt mondják, a ramod nincs rajta a támogatott ramok listáján, vegyél másikat:D

2013. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szervizeltetni adtam.

És még amikor ott voltam akkor beraktak egy másik ramot és nem volt jó.

(Bár a RAMom tényleg nincs a kompatiblitási listán, de legtöbbször nem számít azt írják a fórumokon :D)

Isten ments hogy a videókártya legyen mert arra nincs garancia és 50.000 forint volt xD

2013. nov. 11. 17:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem egy Corsair Vengeance 4gb van és ugyan ez a 8 gigás fent van a listán szóval szerintem megnyugodhatok
2013. nov. 11. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerviz ideje nincs meghatározva, lehet bármennyi, de egy haveroddal hamarabb rájöttetek volna, mi baja a gépnek, elviszi a gépét, alkatrészeket belepróbáljátok és 1 óra alatt megvan, mi a hibás. Így elkérnek érte minimum egy 5-öst és úgy sem tudják megjavítani.
2013. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, mert havernak 1 gigás ram volt és nem ment, de ugyanannak az 512-es moduljával igen:D
2013. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fú hát körülöttem lévő haveroknak meg embereknek vagy laptopjuk van, vagy valami öreg szar DDR1es gépük :D
2013. nov. 11. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!