Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dvi-i kábel vagy átalakító...

Dvi-i kábel vagy átalakító segíthet rajtam?

Figyelt kérdés
Vettem egy új Lg 19EN33 típusú led monitort.Működik is szépen,csak valahogy a képe számomra nem tökéletes.Egy 10 éves Philips tft monitort cseréltem le,mondván,hogy megszolgálta már az idejét.Őszintén...sokkal szebb képe van mint az Lg-nek.Nem adtak mellé csak analóg kábelt,és a videókártyát is csak így tudom rákötni(Gigabyte Geforce GTX 650).Viszont a kártyán van Dvi-i kimenet,ezért arra gondoltam,hogy veszek egy ilyen átalakítót,akkor talán szebb lesz a kép.Nem tudom jó irányban gondolkozom-e,légyszi segítsetek!

2013. nov. 13. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz szebb, mert ugyanúgy analóg jelet fog kapni a monitor. (Vga analóg, DVI digitális, de az átalakító a digitálisat alakítja analóggá)
2013. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a kép nem vibrál és a vga kábel nem több méter(3-4-5) hosszú és nem megy 10.000 volt mellett, akkor "nincs különbség" (észrevehető) a dvi kábelhoz képest képminőség terén.
2013. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!