Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tapasztalható különbség van...

Tapasztalható különbség van egy Intel Pentium Dual Core és egy Intel Core i3-as processzor közt?

Figyelt kérdés
Pontosabb megnevezésük: Intel Pentium Dula Core G2030 3Ghz, illetve IntelCore i3 3220 3,3 Ghz. Játékra (is) hasznlnám.

2013. nov. 15. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Játékban természetesen van köztük különbség, játékban sokkal erősebb az i3-as.

Nem tudod még egy kicsivel megtoldani, hogy az alap i5-t megvedd? Azzal járnál a legjobban játékra, évekig nem lenne processzorproblémád és most csak 9-el kell érte többet fizetned.

2013. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet meg tudnám venni, de akkor csak egy teljesen alapgépet engedne meg a tárcám (videókari nélkül, csak 4 GB memória...) Maximum 120-at szánnék rá, így az i5-ös sajna nincs játékban. De köszönöm a választ.
2013. nov. 15. 09:53
 3/5 NoVa ^^ ***** válasza:
120 ezerért azért már videokártyát is tudsz venni hozzál. Legalább egy 7770-t.
2013. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak az i3-hoz raksz egy erős vga-t, akkor meg azt kell hamarosan cserélni, szerintem plusz 9-et egy i5-re megéri rászánni, inkább gyűjtögess még.
2013. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legerősebb Pentium van a gépemben.De a G2030-nál a i3 3220 sokkal erősebb.Mondjuk nekem a Pentium nagyon gyors és megfelel.Haveromnak van egy i3-masa,de az én pentiumom legyőzte :D Dez a fajtától függ. Mondjuk pl.: i3 3220 amit venni akarsz.Nekem a Pentium a World Of Tanksot 54-102 Fps-el viszi. Skype-val:70FPS Semmiveé:124FPS De ezt persze de dönds el!
2013. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!