Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps4 vagy gépfejlesztés?

Ps4 vagy gépfejlesztés?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik éri meg jobban?Tv kell a ps-hez..

2013. nov. 15. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gépfejlesztés.
2013. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gépfejlesztés:DD
2013. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

és kb 100 ezerből mit fejlesszek ezen a gépen

Gigabyte h16m ds2

asus hd 6670

intel kétmagos proci

4gb ram

2013. nov. 15. 20:45
 4/19 anonim ***** válasza:
Az egészet cseréld le. elvégre ha PS4-et akarsz venni + HDTV-t azt ne mondd hogy 100-ból kijönne.
2013. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
a gépre százezer monitor + 50k + játékok ....
2013. nov. 15. 20:50
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdező vegyél egy PS-t és egy darabig nemlessz gondod a hardverre. :)
2013. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szia és szerinted mennyi idő amíg úgy játszok vele majd mint pc-n fps játékokkal?
2013. nov. 15. 21:57
 8/19 anonim ***** válasza:

A ps4 eleinte elég drága lesz + a játékok darabja kb.15-20k lesz szal egy évben veszel 5-6 db játékot (nekem ez kevés) és már eltapsoltál 100k-t + gondolom ps4-hez is kell ps plusz + eleinte nem birsz majd letölteni hozzá játékokat.

Én maradok a pc-nél

2013. nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Siosem fogsz Controllerrel úgy játszani mint egérrel meg billel ezt 15 év gamer tapasztalattal mondom.

próbálj meg Battlefieldezni online Xbox vagy PS controllerrel PC-n majd rájössz.

A hardverre lehet nem lesz gond viszont épp úgy le tudod butítani a grafikát PC-n mint majd lebutítják konzolon ha a hardver kevésnek bizonyul mellesleg 120000Ft-ért nem vennék PS4-et amúgy is kell hozzá egy monitor amin van HDMI vagy DVI és ha csak DVI van rajta akkor kell venned egy 40000Ft-os erősítőt minimum amin van optikai bemenet.

Én 23"-os monitort vettem PC-hez (53000HUF) amin ugyan úgy tudok 360-azni + van mellé egy Dolby Pro Logic 5.1-em csak azért hogy hamár PC-n 5.1-ben játszok akkor azért 360-nál is legyen már meg a feeling legalább 4.0-ban. Tehát kedves kérdező én azért nem vennék PS4 et mert amennyit ráköltenél annyiból már egy igazán jó gépet össze tudsz pakolni. jah meg ugyebár ott a tori. és PC-hez nem kell Flash-re költeni ami valszeg egy jó darabig még nem lesz.

Tehát az érvek a PC-mellett szólnak. a PS4 majd akkor lesz jó ha 60-70 ropiért dobálják nekem addig nem kell mert drága mulatság. nem csak a konzol hanem a hozzá szügséges kiegészítők. kapásból 2 kiló és még játékot nem vettél hozzá :)

2013. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ne dőlj be a PC-seknek. Ha játékos PC-t akarsz akkor számolj 90-120eFt-ért egy videokártyát is. Senki ne tudja beadagolni neked, hogy 130eFt-ért de olyan gépet raksz össze ami 5-6 évig majd viszi neked akadásmentesen a játékokat. Tavaly vettem i7-es 8GB RAM-al gépet és az új játékok már akadoznak, csak mert kiadtak valami új dolgot amit az én VGA-m nem támogat...erről ennyit. PS4 és nem lesz gondod semmire csak a játékokra, illetve később használtan tudsz olcsóbbakat venni és semmivel sem rosszabbak mint az újak (csak ne legyen karcos). PC-t csak akkor ha MMORPG vagy ilyesmire kell ott tényleg kell a billentyűzet.
2013. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!