Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PlayStation 3 cfw 4.41 mutlizá...

Nagy Ákos16 kérdése:

PlayStation 3 cfw 4.41 mutlizás menne e?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy ps3 am amin cfw 4.41 van ez a verzió futattja az újabb és régebbi játékokat?eredeti játékot beolvas?azzal lehet multizni vagy bannolnak? és a letöltött játékot hogy tudom futattni ? rárakom pl egy 16 gb pendrivere ami fatba van a fat nem csak 4gb t kezel? azt hogy oldom meg ha pl a farcry 8 gb? előre is köszi:)



#multi #PlayStation 3 #cfw 4.41 #eredeti game
2013. nov. 17. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Hol is kezdjem...


1. Nem a legújabb játékokat nem fogod tudni futtatni mivel 4.46-ot igényelnek frissítsd rogero 4.50re


2. Jó hogy beolvas eredeti játékot


3. Tök mindegy hogy eredeti vagy rámásolt játék bannolni akkor is fognak


4. Lazán átmásolod ftpvel ps3ra a letöltött gamet...


5. Nem értem hogy pendrives résznél miért nem figyel senki a részletekre.... Lehet hogy 4gb-ig kezel DE az 1 file ra vonatkozik.... PS3 game meg vagy 100-1000 file ami eloszlik szal lazán feltudod tenni


+ Ftpvel másolj belső hdd-re úgy a tuti

+ Sztem mindenképp frissítsd a szoftvert rajta újabb cfw-re

+ Bann tök m1 hogy bannolnak még ha a gépet is bannolják Újra felmehetsz ha cseréled a konzol id-t

2013. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!