Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az android-nak illetve az...

Az android-nak illetve az ios-nak mik az előnyei/hátrányai?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.

Mi alapján érdekel?

2013. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ios zártabb de jobb appok vannak rá.Android nyitott és emiatt könnyebb rá beszerezni appokat.Ha iost tudod jailbreakelni akkor az jobb.Ha nem akkor inkább android
2013. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helyesbítem az előzőt, aki majdnem jól mondta.

Ios zártabb, de TÖBB app van rá. Ezenkívül nagyon biztonságos, iphonera nincsenek vírusok + stabil mint az állat. Azért nem "jobbak az appok", mert amit ioson meg tudsz csinálni azt androidon is. Sőt, az androidnak sokkal több arca van, sokkal testreszabhatóbb, mint az ios. Magyarán ha gyorsan meg szoktad unni a telefonokat, szeretnél szórakozni a szoftverrel, hackelgetni, fizetős appokat ingyen megszerezni akkor android.

Ha csak egy megbízható teló kell, amivel fölvághatsz akkor iphone.

2013. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb appok alatt olyat értek ami pl nincsen androidra.Mortal Kombat 3,Red alert,Mad Dog McCree,Rebirth Zene szerkesztő,The Quest rpg,Warfare incorporated ,4x4 jam stb
2013. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja hogy te játékokra gondolsz...

Szerintem kifejezetten játékra nem éri meg telót venni, mert megunja az ember egy hét alatt (legalábbis én)

Az meg, hogy mi a jó játék az egyéni ízlés kérdése.

2013. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!