Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alább felsorolt mappák...

Az alább felsorolt mappák közül melyiknek nincs keresnivalója egy 500 GB-os Maxell külső HDD-n?

Figyelt kérdés

- $RECYCLE.BIN (van opció a törlésre) -> desktop.ini fájl 1db (opció sincs a törlésre)


- System Volume Information -> _restore+egy csomó szám és betű zárójelben (ez mappa) -> egy adag RP+szám (ezek is mappák) -> ezekben .ini, .log (change.log), .lnk, .nfo és .srt (ezt az egyet tudom mi, csak azt nem, hogy mit keres itt) kiterjesztésű fájlok vannak különböző eloszlásban.

(Itt sem a mappáknál sem a bennük taláható fájloknál nincs törlési opció)


- Recycled -> desktop.ini, INFO2 (törlési opció nuku)


- FOUND.000 -> le sem lehet nyitni (gondolom üres)(van törlési lehetőség)


- FOUND.001 -> dettó


- Az én mappám amiben vannak almappák VISZONT van egy Fájlok nevű valami amit ha lenyitok akkor -> 1 db Thunmbs.db található (erre nincs törlési opció).


Mindezeket a Glary Utilities nevű program meghajtó elemzésében látni.


Ha valaki tudna segíteni, hogy mi az amit lehet és mit nem törölni, azt megköszönném.

Valamint az is érdekelne, hogy mik ezek a mappák egyáltalán.



#HDD #rejtett mappa #külsó merevlemez
2013. nov. 21. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

FOUND.XXX >> rendszer hibából származó helyre hozott, de nem beazonosított fájlok.

én mentenék róla mindent amire szükséged van és formáznám.

Használj biztonságos eltávolítást, mert így adatvesztés van.

2013. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

99.99 %-ban biztonságos eltávolítást használok. (Csak akkor nem ha valamiért ez egyik USB portom kidobja)

Rendszeresen végzek töredezettség mentesítést.

Rendszeresen végzek hiba (lemez) ellenőrzést is.

Vírusírtani is szoktam.

Ugyanúgy bánok vele mint az integrált vinyókkal.

2013. nov. 22. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!