Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez hiba windows...

Merevlemez hiba windows telepítés óta. Mi lehet a baj/megoldás?

Figyelt kérdés

Most telepítettem újra a windowst (win 7et, eddig xp volt) és azóta folyamatosan merevlemez hibát ír. Mit lehet ezzel csinálni?

Windows hibajavítója ér valamit? (meghajtó - tulajdonságok - eszközök - hibaellenőrzés)

Vagy valami program ami helyrerakja?


Más gond nincsen, nem fagy le egyelőre és más hiba sincs csak ez az üzenet viszonylag gyakran.


2013. nov. 23. 19:55
 1/6 levis56 ***** válasza:
Futtsd le a Hard Disk Sentinel programot az kimutatja milyen állapotban van a vinyó.
2013. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy hibát talált, raw read errort. Mellette 0%-ot mutat. Ez mennyire komoly? :D
2013. nov. 24. 07:57
 3/6 levis56 ***** válasza:

Ilyennek kéne lenni.

[link]

tölstd le a magyar változatot úgy érthetőbb.

[link]

2013. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 levis56 ***** válasza:
2013. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Magyar van, és azt írja cseréljem a merevlemezt, ezért kérdeztem hogy lehet-e ezt valahogy javítani, vagy mennyire kell komolyan venni? Meg XP alatt miért nem volt semmi hibaüzenet?

A windowsos hibaellenőrzést-javítást már futtattam, nem talált semmit hibát.

2013. nov. 24. 09:38
 6/6 levis56 ***** válasza:
Vedd komolyan a figyelmeztetést egyik pillanatról a másikra elszállhat nekem a régi 48% kondíciót mutatott és cseréltem ha a sentinel regisztrált változata van meg akkor az a hibás szektorokat tudja javítani a teljesítményed lehet 100% gyengébb kondíció mellett is,egy idő után asok meghibásodott szektort nem tudja kicserélni a tartalékból így zsugorodik a használható tárhely a programok nem futnak megfelelően,ha fontos dolgaid vannak a lemezen mentsd le őket.
2013. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!