Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mondják egyesek, hogy...

Miért mondják egyesek, hogy az ipontól jobb boltot nem találok? Más bolt mind bunkó lenne?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szubjektív, én utálom az ipont.
2013. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig körbe nézek hol olcsóbb, mikor valamit venni akarok.

Általában pcx/ipon között dől el végül (most 2 vásárlásnál volt dilemma, de összesen egy komplett gép lett monitorral együtt). Konkrétan ipon-al nem volt még eddig gondom, gyorsak és általában olcsóak.

viszont pl. pcx-el már voltak olyan gondjaim, hogy hétfőn megrendeltem egy sima 4gb-os ddr3as ram stick-et mert pont náluk volt 2ezerrel olcsóbb és hétfői rendelésnél még csütörtökön azt írták, hogy péntekre megpróbálják megoldani (és eredetileg volt raktáron...).

2013. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hasonlóan jó bolt az aqua.hu is. Inkább olyanokat kell kerülni mint pcoutlet vagy pc-outlet. Őket azért, mert nem írnak a konfigurációkhoz konkrét dolgokat... értem ezalatt, hogy milyen alaktrész milyen gyártó....
2013. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem, nem azért mondják, mert minden más bolt bunkó lenne, vannak más jó boltok is, de sok nagyon kicsi, és nincs akkora választék mint az iponon, meg persze könnyen megeshet hogy vásárolsz valamit egy kisebb boltban, és mondjuk kapsz 3-5 év garanciát a termékre, de a cég 2 év múlva csődbe megy, és a garanciád meg fújhatod. Az iponnál ilyen nem egyhamar fog bekövetkezni, elég stabil egy cég, meg szerintem gyorsak, és olcsó. Néhányan le akarják húzni egyből az oldalt, ha egyszer nem kapnak meg időben valamit, de ilyen a világ, emberekkel teli, és néha vannak problémák. Sokkal nagyobb számban hallottam arról, hogy minden rendben volt, mint hogy sem, ezért is fogom én is a komplett gépem alkatrészeit az iponról rendelni.


Ui.: Az aqua-ról is rendeltem már, és az sem volt rossz, az a cég sem tűnik instabilnak, csak kicsit kevesebb a termék amit tőlük lehet vásárolni, de némelyik dolog olcsó. Az új gépemhez is lenne 1-2 dolog ami összesen talán 5-10 ezerrel lenne olcsóbb, de én inkább úgy vagyok, hogy mindent egy helyről, még esetleg egy kicsit drágábban is, hogy egy helyen legyen a garancia, sok dolgok megkönnyít. :) Remélem valamennyit tudtam segíteni.

2015. ápr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!