Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség kéne gyorsan! Mi...

Segítség kéne gyorsan! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap használtam először az újonnan összerakott gépemet.

Konfig:

AMD Athlon II X4 750k

Gigabyte F2A88XM-HD3

Asus 7770 2GB DDR5 GHz Edition HD7770-2GD5

4GB Kingston DDR3 1600 Mhz

430W Corsair CX430

Tegnap használtam először és jó alaposan ki akartam próbálni így kb este nyolctól hajnali kettőiig játszottam amikor az addig jól működő gép egyszercsak nem akarta tovább futtatni egyik játékot sem amit előtte kipróbáltam rajta.Homefronttal TF2-vel Worms Revolution-nel és Blacklight:Retribution-nel játszottam és minden jól ment amíg a kép szét nem csúszott minden játéknál és kidobott azzal az üzenettel hogy "Driver display stopped responding".

A gép teljesen új most lett először bekapcsolva, a driver teljesen Up to date és Win7 32biten megy.

A ház xdl basic x01.

Mi lehet a gond?Nem volt jó a hűtése a VGA-nak? Egyáltalán az okozza ezt a gondot? Max. 70 fok körül volt a hője miután kidobott.

Előre is köszi a válaszokat!!!


2013. nov. 24. 12:44
 1/3 levis56 ***** válasza:
2013. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Első dolgom volt a Google keresés de mivel egyértelmű választ nem adtak ott sem senkinek, ezért kérdeztem itt.

Engem csak az érdekelne hogy a videókártya-e a hunyó és hogy ha lecserélem a következő nem jut-e ilyen sorsra (mivel ez is jól ment néhány óráig).

Ha meg valami más okozza a gondot nem akarok még egy 40 ezres videókártyát próbára tenni...

2013. nov. 24. 15:58
 3/3 levis56 ***** válasza:
Tedd bele egy másik gépbe csak úgy tudod meg hogy jó e, de azért én szétszedném, az összes hardvert kivenném, a kábeleket kihúzgálnám és vissza ez már sok esetben segített amikor érhetetlen hiba miatt nem megy egy gép.
2013. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!