Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális hogy egy szobában...

Az normális hogy egy szobában vagyok a routeremmel és csak 80% os a wifi jele?

Figyelt kérdés
kb 2 méterre vagyok tőle de ha közvetlen mellette vagyok akkor se jobb Tp-Lint TL-WR841ND routert gyári 5 dbi-s antennákkal...

2013. nov. 25. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg válts másik csatornára. Lehet, hogy sok eszköz van már azon a frekvencián, és ezért sok a zaj. Ettől persze romlik a minőség is.
2013. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
arra állítottam... 10-es re mert olyan nincs másik...
2013. nov. 25. 10:49
 3/7 hypno ***** válasza:

Nehogy már ne legyen!


[link]


A "Channel" mellett ahol az "Auto"-t látod, ott van két kis nyíl. Ha rákattintasz, rögtön találsz pár csatornát.

2013. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom nagyon jól ezt a beállítást... és éppen azért állítottam a tizesre mert olyan nincs a környékben...
2013. nov. 25. 11:56
 5/7 A kérdező kommentje:
nem az én routeremben nincs 10 es... hanem a környékben am bejön jel... azok között nincs 10 es csatornán egy sem... egyébként 1 től 13 ig lehet állítani... na meg vagy egy auto beállítás lehetőség is..
2013. nov. 25. 11:58
 6/7 hypno ***** válasza:

#4 Akkor én értettelek félre.


Próbáld meg a szokásos próbát, hogy másik készülék hogyan viselkedik a routered közelében.

2013. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 eszközöm van... ami wifi-s mindháromnál ilyen... két notebook egy asztali... az egyik notebooknál a legtávolabbi szobában 15 megás netből 10 jön át... az én notebookomon... másfél évvel fiatalabb... azzal bejön mind... ha viszont átviszem a régebbi notebookot a szomszéd szobába akkor ott már bejön rendesen a net... azaz mind a 15 mega
2013. nov. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!