Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD és nVidia VGA k között...

AMD és nVidia VGA k között van minőségbeli különbség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy pl egy HD7790 és egy GTX650 TI Boost között lenne e grafikai különbség. Youtube n néztem nV vs AMD összehasonlításokat, de csak teljesítményben vettem észre különbséget. Van valami ami a grafika minőségével függ össze, és csak az egyik támogatja? Árban és teljesítményben veri a HD az nV t, na de minőségben legalább egyformák?
2013. nov. 27. 15:44
 1/7 soccerway ***** válasza:
100%
Nem vennéd észre a grafika különbséget, főleg mozgás közben.
2013. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hypno ***** válasza:

Az AMD és az NVidia más koncepcióval közelíti ugyanazt a problémát, de mindkettő jó.


A szemet/agyat könnyű becsapni.

2013. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés, na de minőségbeli különbség lenne? Vagy 100% ban azonos a kettő grafikája, csupán teljesítményben lesz különbség? Mert nekem úgy tűnik, hogy az nV ben az effektek sokkal erősebbek, mint az AMD nél, ez igaz lehet?
2013. nov. 27. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg hol tapasztaltál olyat, mert még annak idején mikor pl. év elején kijött a crysis 3 is láttam teszteket amiken direkt tesztelték adott képeket (pl. egy mentés beindítása, hogy ugyan az menjen a játékban) és egy és ugyan az volt. Olyannak nem kéne alap esetben lennie, hogy jobbak az effektek/erősebbek vagy bármi adott típusnál.
2013. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A videó végét nézzétek, ott meglátszik az amit említettem:

http://www.youtube.com/watch?v=0pfWuI-2TdM

2013. nov. 27. 19:09
 6/7 hypno ***** válasza:

#5 És milyen videokártyával rendelkező gépen nézzük?


Az ilyen összehasonlításnak nincs sok értelme, mert azok a kölönbségek aikre gondolsz, csak is olyankor jönnek elő, ha párhuzamosan nézed őket.

Önmagához képest mind a kettő jó.

2013. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, de ha megnézed mikor BF3 ban épp kiszállnak a kocsiból, 1 kis ideig látszik ugyanaz a kép, és a HD val készült videóban élénkebbnek tűnnek a színek, viszont kevesebb az utcán a füst, nV nél fordítva. De lehet én látom ezt rosszul.
2013. nov. 28. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!