Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopok vannak amik...

Milyen laptopok vannak amik elég jók játékra és 180e forintba kerülnek vagy az alattiak?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy laptopot főleg játékra mert kolis vagyok és pc-t nem lehet vinni :/ Tudnátok ajánlani valami jót?

2013. nov. 30. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna annyiért nem kapsz komolyat, vagy csak olyat amibe belezsúfoltak jó cuccokat és gyenge anyaghasználat és hűtés miatt 1 év múlva tönkremegy. A minimum játékra egy Lenovo Y510p, ami 280-300-ba kerül.
2013. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan kell amin el-el futnak a játékok nem kell olyan amin crysis 3 vagy bf4 full grafon megy. Munkára használom főleg csak azért fusson rajta egy két játék.
2013. nov. 30. 21:49
 3/5 krissz102012 válasza:

ASUS X75VB TY057D laptop

Èn egy ilyet veszek, nekem se BF4 High-ra kell, de mennyen azért rajta... Videóba ez viszi BF3 Textura ultra, tobbi közepes, lagg nélkül. Talán viszi BF4, Ghost LOW-on szaggatás nélkül.

2013. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krissz102012 válasza:
op. rendszer nincs benne, deh... Saját felelősségre nem kell eredeti :D
2013. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krissz102012 válasza:
Nem tudom, hogy vettél-e már, vagy hogy olvasod-e, de a fenti laptop nagyon jó. A második vidikari egy intel HD Graphics 4000. BF3, full közepesen lagg nélkül fut, PS-t probaltam meg csak de 3Dsmax is lesz.
2013. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!