Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom minimum...

Miért nem tudom minimum grafikus beállításról feljebb venni a a GTA 4 játékban a grafikát, mikor r9 280x-em van?

Figyelt kérdés

800x600-ba, minden low-on van, és semmit nem enged feljebb venni, se felbontást, se részletességet. A menüben írja, hogy 228 mega videómemóriát használok a lehetséges 3000-ből, mégsem engedi feljebb venni a grafikát.

Másik gépen, (HD7750) normálisan működik.

A kártya pontosan a Sapphire R9 280X Vapor-X, és a legújabb játékok kifogástalanul mennek, egyedül a GTA 4 nem hajlandó normálisan elindulni.


/További problémám, hogy nem tudom/értem, hogy mi szükséges hozzá, hogy tudjak menteni, de ez nem a videókártya hibája../


Ha valaki esetleg tudna segíteni, annak nagyon örülnék! Köszi előre is! :)



2013. dec. 1. 16:34
 1/4 papagenou ***** válasza:
elég új az a kártya. mindig ellenőrizd, hogy van-e hozzá új driver!
2013. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akinek ugyanez a problémája, leírom:


A GTA4 nem képes 1 GB videómemóriánál nagyobb kártyákkal boldogulni segítség nélkül, a következőket kell tenni.

Létre kell hozni a játék könyvtárában egy txt állományt commandline.txt néven.

Abba a következő sort kell írni:

-vidmemrestrict 2.0

Ha 2 gigás a vidókártyád, 3.0 a 3 gigás, és így tovább.

Bár nekem 3 gigás, mégsem fogadta el a 3.0-át, a 2.0-ával viszont gyönyörűen megy, igaz csak két gigát lát, de bőven elég lesz neki.

2013. dec. 30. 13:24
 3/4 papagenou ***** válasza:
mindenki nevében kösz a választ :) hiába no, ocsmányul van kalibrálva az a játék
2013. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem csak akkor működött ha "commandline.txt" file-ba azt írtam hogy: -availablevidmem 2.0 Nekem is 3GB-os a kártyám a 3.0 val csak 1 GB-ot látott a gép. De a 2 elég hogy minden a max-on tudjon futni.
2014. nov. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!