Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy szereljem be a videó...

Hogy szereljem be a videó kártyámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy segítségre lenne szükségem. Kaptam egy videókártyát és fogalmam sincs, hogy miként szereljem be.

A gépem: ASUS Motherboard P5KPL-AM EPU

Processzor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2140 1.60Ghz

Ram: 2 GB

Op.rendszer: Windows 7 Ultimate


Van benne egy 64 megás, integrált PCI-os, Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family videókártya. Na most az lenne a problémám, hogy kaptam egy GeForce 9500GT 512MB videókártyát és nem tudom használni. Beletettem a gépbe, ahogy kell, de ha a monitort kihúzom az integrált kártyából és ebbe dugom, akkor csak sötét a kép, nem csinál semmit. Még mindig csak az integráltot érzékeli. Az eszközillesztő sem mutatja, hogy be lenne téve a gépembe. Elvileg kompatibilis a gépemmel mégse működik. Ahogy olvasgattam valamit a BIOS-ban kéne át állítani,de fogalmam sincs, hogy mit. Töltöttem le hozzá drivert, de nem telepíti fel, mert ugyebár, mintha benne se lenne. Gondolkodtam rajta, hogy az integráltot le tiltom, de félek, hogy akkor abszolút elcseszek mindent. Jah, és nem kaptam CD-t a kártyához. Kérem segítsetek! Előre is köszönöm!



2013. dec. 2. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A biost nézd végig, valahol ott lesz az, amit engedélyezned kell.
2013. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fiftififti válasza:
Nem kell neki külön tápvezeték? Nekem Nv9600gt-m volt és ahhoz kellett, ha az nem volt rádugva akkor nem volt semmi jele hogy bent van
2013. dec. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A BIOS-t már nézegettem, de sehogy nem akarja. Tápvezeték elvileg nem kell hozzá...
2013. dec. 2. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!