Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A "képernyőilletsztő nem...

A "képernyőilletsztő nem válaszolt, aztán sikeresen helyreállt" feliratot kapok, emellett játék közben csíkok jelennek meg, lefagy a képernyő. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Windows 7-et használok, semmilyen változtatást nem eszközöltem már jó ideje (frissítés, stb. ) egyik napról a másikra jelentkezett a probléma. Néha újra is indul a gép, előtte egy kék képernyő jön be, de nem tudom elolvasni mit ír, olyan hamar újraindul. Elképzelhető hogy a videókártyám halt meg, vagy ez lehet mástól is? (alaplap, stb. )Nemrég frissítettem a video kártyám driverét, azt hittem ez megoldja a problémát, de semmi. :(
2013. dec. 4. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A videokártyád ment tönkre

Részvétem :(

2013. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nabasszus...nem jött jól karácsony előtt. :( Köszi!
2013. dec. 4. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem veletlenul a call of duty ghosts melett van ez a baki?

Mert detto ugyanez volt a bajom de az elso patch megoldotta

A driver a 13/9 maradt nekem

2013. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fifa 13-nál volt, de pár napja sajnos sima Windows futtatásnál is előfordul, valamelyiknap NO signal felirat mellett nem is kapcsolt be kb félóráig. :\
2013. dec. 4. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!