Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzor a legjobb...

Milyen processzor a legjobb egy notebooknál?

Figyelt kérdés

Új notebookot akarok venni és ahogy nézegetem milyenek vannak...hát nem igazán értek hozzá, nő vagyok,nekem csak netezésre kellene. A mostani 4évest akarom lecserélni. Az euronics oldalán vastagít ki van emelve az alábbi processzor típus, de csak ez, ahol másmilyen van az nincs kiemelve. Ez jónak számít azért van vastagítva írva? "Processzor: IntelŸ Core™ i3-3110M (Dual-Core, 2.4 GHz"

most toshibám van ez 140 ezer volt+ windows 7 volt rajta és ahhoz húz a szívem, szerintetek jó gépnek számít ez a márka? az alábbiak közül melyiket választanátok? egy van amin van windows is. Hülyeség olyat venni? Majd rárakatok valakivel? csak azért mert régen olyat vettem ami volt win. [link] köszi :)


2013. dec. 12. 16:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy a mostani satellit és gondoltam most is olyat kéne venni. Mit jelent ez hogy satellit? Csak annyit találtam róla hogy a satellit tipusuak jók.
2013. dec. 12. 16:51
 2/7 anonim válasza:
Mondogatják a Toshibára hogy jó, szerintem nem a legjobb, de nem is rossz. Az a processzor középkategóriás, abból viszont nem annyira rossz (ha M betű van a végén az általában jó, ha U akkor gyengébb). Ha csak netezésre kell akkor lehet jóval olcsóbban is kapni gépet. Ha számít a megbízhatóság meg színvonal akkor Lenovo meg Dell.
2013. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen a dell-t ajánlották még, úgy mondta az ismerős hogy dell és utána a toshiba. Akkor azt mondod hogy egy Dell-el jobban járnék? én arra megyek hogy hosszú vagyis minél hosszabb legyen az élettartama, mert nem akarok 2 évente új laptopot venni. A mostani még meg de lassan tönkre megy a szerelő szerint és mihamarabb vegyek újat.
2013. dec. 12. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
valóban a dell nagyon jó de én pl az Asust ajánlanám 5 éve vettem asust semmi bajom nincsen vele pedig már esett is szegénykém nem 1x és még az akksia is bír 2órát bőven gyors is nagyon ajánlják az asust de van aki lehordja én most vettem a tegnapi nap folyamán egy másikat mert játékokra is kell nekem most már és teljesen megvagyok vele elégedve nagyon jó a hűtés enagyon gyors az akkumulátor 6órás tehát én asus párti vagyok mert még nem csalódtam benne se ismerősök
2013. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nekem tesómnak asus van, megvette és 4 hónap múlva meghalt, majd 1 hónapig szervizben volt. De örülök hogy neked bevált. Én mindenképpen a toshiba vagy dell közül választok.
2013. dec. 12. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
egyébként az intel pentium 1,8ghzez processzorok is jók főleg netezésre én nekem is az van benne és én még játszok is rajta és nagyon de nagyon jó netezésre meg aztán pláne !!
2013. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát akkor ne vacilálj egyértelműen dell nagyon régi márka és nagyon jó is egyben a toshiba valjuk be sose volt pc márka az leginkább dvd tv hifi
2013. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!