Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Intel HD Graphics technológ...

Az Intel HD Graphics technológia milyen játékokat bír el videó kártya nélkül?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Intel HD Graphics maga a videokártya.
2013. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik? Egyébként egy amd APU hoz képest, sokkal gyengébb
2013. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BM-Striker ***** válasza:

[link]


Az újabb játékok minimum-on épp hogy játszhatóak.

2013. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BM-Striker ***** válasza:
100%

A Haswell-ekben valamivel jobb, de még az sem igazi.

[link]


[link]


Az Iris Pro erős egy IGP-hez képest, de az csak drágább notebook-okban fordul elő, ahol van mellette egy annál is jobb diszkét vga.

2013. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem van a gépben egy Intel HD Graphics 4000-es (Intel i5 3.gen processzor @3.1 GHz, 8 GB DDR3 memória, + Nvidia Geforce GT635 2 GB DDR3-as választható videokártya)


Lefuttattam most egy tesztet 3DMark 6-on, az Intel HD Graphics 4000-el: 10-20 FPS-t produkált átlagban az játékra abszolút nem jó! (1366x768-as felbontásban)

Amúgy a végeredmény: 4669 pont

Bár erre a nagyobb pont eredményre is a processzor segített rá.


Nvidia Geforce-al pedig a 3DMark 6: átlagban olyan 30-60 FPS-t produkál. Ez már azért jó. (1366x768-as felbontásban)

A végeredmény: 10098 pont


Battlefield 3-al full grafikán lehet játszani például, az új Tomb Riader high és medium kombo beállítások mellett tökéletesen fut (a textúra az például: ultra high...)


...


Tehát ha játszani is szeretnél jó ha van egy ATI vagy egy NVIDIA kártya még az integrált videokártya mellett...

2013. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
intel hd graphics 2000-en minimum felbontáson 1280-ban elfut a rainbow six vegas 2. ebből interpolálj.
2013. dec. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a Witcher-eket nekem nem vitte, az elsőnél azt írta, hogy nem felel meg a minimum rendszerkövetelményeknek, ami hülyeség, mert csekkoltam, és igen, meg kéne felelnie, egy sokkal szarabb gépen elindult, a Witcher 2-t minimum grafikán valszeg elvitte volna, de nem akartam annyira homályosan játszani vele... újabb játékokon nem nagyon próbáltam, a lol-t, Dota 2-őt, wowot, cod 8-at majdnem max grafikán viszi, AC-t is bírja, bár a legújabbal még nem játszottam
2013. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!