Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MyAudio 708 F tablet 22900...

MyAudio 708 F tablet 22900 Ft-ért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tescoban ezt a tabletet a fentebb írt áron árulják. A kérdésem az lenne, hogy megéri-e megvenni? A katalógusban 4 magos procival illetve elég jó kijelző el hirdetik. Ennél a tabletnél ilyen felépítés mellett milyen kompromisszumokra számíthatok?

A válaszadóknak előre is köszönöm.



2013. dec. 12. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

myaudio-t SOHA!! Ha teheted, akkor gyűjts egy normális tabletre. pl. Acer Iconia Tab B1 kb. 35000Ft. nem csúcskat, de bőven több, mint a belépőszintűnek se mondható myaudio.

Bocsi, még egy off: nekem volt egyszer 1 myaudio mp4-em. Amint megvettem, otthon szembesültem azzal, h a dobozban más van, mint ami a dobozon lévő képen volt. fél órát se bírt ki egy töltéssel, a hangja szar volt és ez volt 8000 Ft. Végül szétszedtem, lappal összekötő aksikábelt kitéptem és visszavittem a mediamarktba. És nem tudták megjavítani. Így szerencsére visszakaptam a pénzem. Na a kérdésre visszatérve, ne vegyél. Hidd el, nem éri meg. A képernyő meg, áh az se ér semmit.

2013. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az értékelésért bocsi, félre nyomtam, nem tudod véletlenül hogy hogy lehet megváltoztatni? :)
2013. dec. 13. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Visszaállítani sajnos nem tudom :D De azért örülök, hogy sikerült megmentenem téged egy ilyen katasztrófától, mint a myaudio :D
2013. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!