Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan elmegy a névjegyz...

Folyamatosan elmegy a névjegyzékem (iPhone 4S készülék), miért van ez?

Figyelt kérdés

3 hete volt hogy először nem érzékelte a sim kártyát a telefonom, kikapcsoltam és vissza, nem ment..Kikapcsoltam kivettem a sim kártyát, megfújtam picit vissza raktam bekapcsoltam és itt már érzékelte.Mostanában az a telefonom heppje hogy elmegy a névjegyzék. körübelül 8x-ra megy el a névjegyzékem a 2 hét alatt..Soha nem jövök rá hogy hogy jön vissza, csak magától..Viszont most elment és 2 napja nemtudom vissza hozni, kezd nagyon elegem lenni.Miért van ez? Valaki leírná?


Van rá még 6 hónap garancia, Apple Stora-ban vettem az USA-ban. iSTYLE oldalán olvastam hogy amerikai készülékeket is orvosolnak garanciásan, a baj hogy iSTYLE csak Budapesten van, én pedig Miskolci lakos vagyok és nincs kedvem felmenni Pestre, VALAKI VALAMI SEGÍTSÉGET TUDNA ADNI?



2013. dec. 13. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálj egy restore-t. Ha az sem oldja meg, akkor szervíz.
2013. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!