Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsó tablet PC-n Németországb...

Olcsó tablet PC-n Németországban Internet?

Figyelt kérdés
Mivel nincs tábla PC-m, és nem ismerem annyira őket (használni már használtam egy-kétszer rövid időre) azért kérdezném: tudok olyan olcsó (olyan kb. 20.000 Ft körül) tablet PC-t, amin valahogy menne Németországban a kint vásárolt SIM kártyával Internet? Vagy Németországban hogyan lehet Internetezni egy tablet PC-vel ha a szálláson nincs wifis Internet elérés ahol lakni fogok? Nem pont nekem kellene, hanem egy nem annyira hozzáértőnek, viszonylag olcsón olyan Internet lehetőség ami nem okostelefonos, tehát a tablet a legolcsóbb hardver hozzá. Nem kell komoly tablet, főleg Facebook, Skype amire használva lenne, tehát a legolcsóbb megoldást keresem ami nem mobiltelefon... Konkrét ötletek, illetve konkrét tablet PC amivel meg lehetne oldani a problémát? Megköszönném ha tudnátok konkrétumokat irni nem olyan linket ahol több tucat tablet tesztje van....

2013. dec. 13. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
20ért nem kapsz 3g-s tabletet
2013. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem... Esetleg valami konkrét tippet tud valaki az olcsóbbak közül ami tudja a 3G-t...?
2013. dec. 14. 04:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Alcor Acces D785M, 30ezer a Tescoban
2013. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. dec. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!